• وبلاگ : سوره
 • يادداشت : ضعف يكي دليل بر قوت ديگري نيست
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  مرسي زيبا بود
  موفق باشيد

  رَبَّنَا اغْفِرْ لِي وَلِوَالِدَيَّ وَلِلْمُؤْمِنِينَ يَوْمَ يَقُومُ الْحِسَابُ  پروردگارا! من و پدر و مادرم و همه مؤمنان را در آن روز

  كه حساب بر پا مى‏شود بيامرز

  O our Lordi grant me protection and my parents and the

  believers on the day when the reckoning shall

  come to pass

  سوره : ابراهيم آيه : 41

  شب جمعه آخر سال: براي شادي روح اموات و درگذشتگانمان و بخصوص امام و شهيدان فاتحه و صلواتي نثار کنيم. اللهم صل علي محمد و آل محمد

  رَبَّنَا اغْفِرْ لِي وَلِوَالِدَيَّ وَلِلْمُؤْمِنِينَ يَوْمَ يَقُومُ الْحِسَابُ


  ترجمه فازسي:

  پروردگارا! من و پدر و مادرم و همه مؤمنان را در آن روز

  كه حساب بر پا مى‏شود بيامرز

  ترجمه انگليسي:

  O our Lordi grant me protection and my parents and the

  believers on the day when the reckoning shall

  come to pass


  سوره : ابراهيم آيه : 41
  شب جمعه آخر سال: براي شادي روح اموات و درگذشتگانمان و بخصوص امام و شهيدان فاتحه و صلواتي نثار کنيم. اللهم صل علي محمد و آل محمد

  سلام

  جالبه.

  ميگم چرا انقدر ديدگاههاي شما كمه.كسي نيست نظر بزاره يا پاك ميكونيد.

  پاسخ

  عليك سلامنميدونم!!!

  سلام. سوره جان کامنت شما را در سايت ياران صدر ديدم و به وبلاگ شما رسيدم . خواستم آنجا چند خطي بنويسم . ديدم دوستان زودتر زحمتش را کشيده اند .
  و اما درباره مطلبي که در اين پست قرار داديد:
  1- دوست من اصلا درست نيست که شما با يک يا دو پست درباره کسي يا گروهي قضاوت کنيد . وبلاگي ياران صدر بيش از يک سال است آغاز به کار کرده و گروه ياران صدر بيش از سه سال است که تشکيل شده . پس سابقه اش به تجمع امروز و انتخابات ديروز بر نمي گردد . بهتر بود مطالب بعد وقبل آن پست هاي مورد اشاره را مي خوانديد .

  2-آنچه شما به عنوان بازي خوردن ياران صدري به آن اشاره کرده ايد متاسفانه مصادره به مطلوب است . دقت کنيد به چند پست قبل از آن که نوشته شده نامه اي خطاب به کانديداهاي رياست جمهوري ، اين رسم است ،هر چند در ايران کمتر جدي گرفته مي شود که در زمان انتخابات هر گروه و تشکل و...خواستهاي خود را از کانديداهاي مختلف مي خواهد اين نامه به هر سه نفر از کانديداها داده شد که اولين نفر آقاي رضايي بودند که شخصا به خودشان تحويل داده شد.
  و البته بدانيد که اين ها همه تا قبل از 22خرداد بود ...که بود.

  3-راستي شما مصطفي چمران را داماد لبنان مي دانيد ؟
  مردم لبنان ، چمران را مالک اشتر خود مي دانند . البته اگر بنا بر دامادي باشد ، چمران داماد آمريکاست . پروانه ، دختر آمريکايي که چمران از او 4 فرزند دارد و داستان جداشدنشان را مي توانيد در خاطرات خانم رباب صدر(خواهر امام موسي) بخوانيد که چقدر شورانگيز است . در ضمن خوب است براي اينکه بدانيد چه کساني خون به دل امام موسي و دکتر مصطفي کردند حداقل کتاب لبنان چمران بخوانيد که کلام خود اوست.

  4-و البته شما از کجا فکر کرديد که ما فراموش کرديم بسياري از موارد را . ما و بيشتر ياران جوان امام موسي صدر در ايران سابقه 31ساله رابطه ايران و ليبي را به خوبي مي دانيم و به تمام موارد اين رابطه اعتراض داريم . هر چند اين روندي سينوسي بوده .
  اما يادمان نرود که بايد فرزند زمان خودمان باشيم . ياران صدر اگر دهه اول انقلاب هم بود مطمئن باشيد با صداي بلند اشتباه سران را فرياد مي زد همانگونه که دکتر مصطفي چمران اين کار را کرد و نهراسيد . اما ما در اين روزگار زندگي مي کنيم و فرزند اين زمان هستيم . و اين سالها بهبود روابط ايران و ليبي در يکي از درخشانترين نقاط اوج خود است ، هر چند امام ما در بند زندانهاي ديکتاتور عرب قذافي اسير است و همه بسيار هدفمند مي خواهند اين مسئله را فراموش کنيم . اما هيهات که اگر حتي يک نفر از ما باقي باشد فرياد خود را خواهد زد و گوش فلک را کر خواهد کرد.

  4-و بدان که همه طوائف در ايران پايشان لنگ است .

  ------------------------------------

  پاورقي : بهتر نبود بين پيامبران جرجيس را انتخاب نمي کردي. چمران شناسان بزرگي در ايران هستند و موارد بکري دارند براي شنيدن و نقل قول.